PREČO PRÁVE MATRAC MATRACE.sk


1

Sme výrobcami,
nie predajcami

2

Všetky matrace
vyrábame v ČR

3

Všetky poťahy
šijeme v ČR

4

AKCIA 1+1 matrac
ZADARMO !

5

Doprava po ČR a SK
ZADARMO !

6

Vyrobíme akýkoľvek
rozmer matraca


Odporúčané produkty
Top produkty
Matrace – zdravotné, matrace 90x200, matrace do postele a rošty


Viete čo potrebuje Vaše telo? U nás nájdete čo hľadáte, veľké množstvo kvalitného tovaru (zdravotné matrace, posteľné rošty, matrace s rozmerom 90x200 cm, anatomicky tvarované vankúše, latexové matrace...) za dobré ceny. Stojíte celý deň v práci na nohách alebo sedíte na stoličke? Potom je pre Vás veľmi dôležitý správny výber matrac, ktorý zabezpečí komfortný odpočinok po namáhavom dni. Bolesť chrbta spôsobená nevyhovujúcim matracom nie je želaním žiadneho človeka. Posteľ s kvalitným matracom je to pravé pre oddych a uvoľnenie Vášho chrbta. Preto Vám doporučujeme nakupovať v našom e-shope, kde nájdete štandardné matrace do Vašej postele spolu s ďalšími výrobkami (napr. lamelové rošty, pružinové a latexové matrace, polyuretánové matrace, detské matrace atď.), ktoré Vám zabezpečia oddych a zdravý spánok. Nato, čo je pre Vás ideálne, prídete u nás jednoducho.
  

Matrace MPO Trade

Matrace MPO Trade sa vyrábajú v štandardných rozmeroch 90x200, ale aj na zákazku. Kvalitné matrace za výbornú cenu priamo z výroby. Matrace MPO Trade sú vynikajúcou voľbou za výhodné ceny, nakoľko nejde o sprostredkovaný predaj, ale kupujete ho už od výrobcu. V katalógu nájdete matrace štandardných rozmerov, ale môžete nám nadiktovať aj tie Vaše podľa potreby. Okrem ceny a variability matracov, je veľkou výhodou aj široký výber poťahov.
 

Madrac alebo matrac?

Veľké množstvo ľudí pri vyhľadávaní zadáva do hľadáčika, pravopisne nesprávne, slovo „MADRAC“. Hľadáte nový matrac? Jednoducho si vyberte z našej širokej ponuky štandardných, latexových alebo zdravotných matracov. Nevybrali ste si? Nevadí, zadajte nám Vami požadované parametre a dostanete nový matrac priamo z výroby, len pre Vás. Matrace od nás vyplnia všetky Vaše očakávania – variabilita je ich výhodou, prispôsobia sa roštu Vaše postele. V prípade potreby u nás nájdete aj lamelové rošty. Ergonomické matrace sa prispôsobia krivkám každého tela, pričom táto vlastnosť je „podčiarknutá“ aj kvalitným roštom. Potreby náročných zákazníkov určite uspokoja kvalitné polyuretánové matrace, ktoré je možné dať vyrobiť na mieru priamo u výrobcu. Každý matrac má mať kvalitný rošt a samozrejme posteľ. Zdravý matrac Vám zabezpečí perfektný spánok a kvalitný odpočinok, odľahčenie chrbtice, nôh a v konečnom dôsledku uvoľnenie celého tela. Naozaj ste si ešte nevybrali?