PREČO PRÁVE MATRAC MATRACE.sk


1

Sme výrobcami,
nie predajcami

2

Všetky matrace
vyrábame v ČR

3

Všetky poťahy
šijeme v ČR

4

AKCIA 1+1 matrac
ZADARMO !

5

Doprava po ČR a SK
ZADARMO !

6

Vyrobíme akýkoľvek
rozmer matraca

Produkty -> Lacné matrace

Lacné matrace

Lacné matrace v našej ponuke sú dostatočne kvalitné. Ich cena sa odvíja predovšetkým od použitého materiálu. Najvýhodnejší je nákup matracov 1+1 zadarmo. To znamená, že jeden kus získate naozaj za skvelú cenu. Nižšie nájdete zoznam produktov, ktoré momentálne v tejto akcii ponúkame!

Řadit podle:


Lacné zďaleka neznamená nekvalitné. Aspoň v prípade matracov, na ktoré sa vzťahuje naša akciová ponuka. Matrace vo výpredaji kúpite za polovičnú cenu, napriek tomu maximálne naplní vaše požiadavky na ich parametre a vlastnosti.

 

Lacné penové matrace

V našej ponuke matracov vo výpredaji či akciu 1+1 zadarmo narazíte spravidla na lacné matrace z pamäťových PUR pien či latexu. Výhodou týchto moderných umelých materiálov je, okrem ich minimálnych obstarávacích nákladov - aj dlhá životnosť, vysoká odolnosť, minimálne nároky na ich údržbu, dokonca snímateľný a v práčke prateľný poťah. To všetko ponúkame v rámci akcie 1+1 zadarmo za polovičnú cenu.

 

Vyberajte materiál

Nahliadnite do nami ponúkaných typov matracov v rámci výpredaja a presvedčíte sa, že lacné matrace rozhodne nie sú nemoderné, nekvalitné. Práve naopak. Spravidla sa jedná o kvalitné latexové matrace. Vyberte si počet anatomických zón, ktorými bude vaše lôžko vybavené. Zaistite tak sebe aj svojim blízkym pohodlný a predovšetkým zdravý spánok. O šírke našej ponuky lacných matracov svedčí určite aj fakt, že v nej nájdete penové zdravotné matrace, ktoré majú dokonca rôzny stupeň tvrdosti v jednotlivých častiach. Zaistí teda dokonalú oporu rôznym častiam tela.

 

Lacné prírodné materiály

Prírodné materiály hrajú na našom trhu v poslednej dobe dôležitú úlohu. Pravdou je, že ich obmedzená dostupnosť často zvyšuje obstarávaciu cenu. Nie to tak v našom prípade. V ponuke lacných matracov u nás za polovičnú cenu zaobstaráte matrac z kokosových vlákien, prípadne dokonca z konských vlasov. Tieto materiály sú ideálne priedušné, pohodlné, odolné voči baktériám,roztočom, vlhkosti a dokonca plesniam. Je to ideálny variant na lamelové rošty na Vašej chate alebo chalupe. Moderný dizajn bude zaiste sedieť aj do luxusného bytu, novostavby.

 

Lacné matrace na mieru

Lacný matrac u nás kúpite v klasickej veľkosti 90x200. Vyjdeme ale v ústrety aj vášmu konkrétnemu prianiu. Partnerské matrace nájdete aj v rámci akcie 1+1 zadarmo. Alebo si nadiktujte presné rozmery a doprajte si viac priestoru pre pohodlný spánok. Matrac Vám dopravíme až domov.