PREČO PRÁVE MATRAC MATRACE.sk


1

Sme výrobcami,
nie predajcami

2

Všetky matrace
vyrábame v ČR

3

Všetky poťahy
šijeme v ČR

4

AKCIA 1+1 matrac
ZADARMO !

5

Doprava po ČR a SK
ZADARMO !

6

Vyrobíme akýkoľvek
rozmer matraca

Produkty -> Matrace -> Latexové matrace

Latexové matrace

Nový matrac by sme mali vyberať naozaj veľmi starostlivo. Iba kvalitný matrac spolu s dobrým roštom optimálne rozložia hmotnosť nášho tela. Skvelé latexové matrace kopírujú tvar nášho tela. Poskytujú chrbtici potrebnú oporu a uvoľňujú chrbtové svaly.

Řadit podle:


Latexové matrace

Kvalitné latexové matrace si môžete kúpiť v špecializovaných predajniach a štúdiách zdravého spania. Odborný personál vám vždy ochotne poradí s výberom tých najkvalitnejších a tiež najzdravších matracov pre váš kvalitný spánok. Latexové matrace sa zaraďujú na popredné miesto medzi tie najlepšie matrace na našom trhu. Smelo konkurujú klasickým pružinovým matracom a iným typom matracov.

 

Obľúbené pružinové matrace

Pružinové matrace patria medzi najvyhľadávanejší typ matracov. Tieto matrace sa vyrábajú z vysoko kvalitných pružín, ktoré umožňujú skvelú cirkuláciu vzduchu. Sú tiež vhodné do prostredia so zvýšenou vlhkosťou. Vyžadujú tiež umiestnenie na pevný lamelový rošt. Pružinové matrace sú stálou klasikou medzi matracmi. Môžete ich kúpiť tiež v akcii matrace 1+1 zadarmo.