PREČO PRÁVE MATRAC MATRACE.sk


1

Sme výrobcami,
nie predajcami

2

Všetky matrace
vyrábame v ČR

3

Všetky poťahy
šijeme v ČR

4

AKCIA 1+1 matrac
ZADARMO !

5

Doprava po ČR a SK
ZADARMO !

6

Vyrobíme akýkoľvek
rozmer matraca

Produkty -> Matrace podľa veľkosti -> Matrace 140x200

Matrace 140x200

Predávame rôzne druhy matracov. Obľúbené sú najmä prírodné matrace 140x200 a matrac s kokosovým vláknom. Naše matrace si môžete kúpiť v rozmere 140x200 cm, ale aj v akomkoľvek inom rozmere.

Řadit podle:
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | nasledujúce

Matrac 140x200

Matrace 140x200 sa dajú zaradiť do kategórie tých najluxusnejších a najkomfortnejších matracov, čo sa týka ich veľkosti. Tento typ matraca umožní každému vychutnať si pocit úplne ideálneho spánku bez akéhokoľvek priestorového obmedzenia.

 

Pružinový matrac 140x200 pre dvojposteľ

Jednu z kategórií veľmi obľúbených matracov zahŕňajú matrace pre partnerská lôžka . Všeobecne je známe a odporúča sa voliť dve jednotlivé matrace. Jeden matrac 140x200 cm nie vždy môže vyhovovať obom partnerom. Pružinové matrace vzhľadom k svojej cenovej dostupnosti sú skvelou voľbou pri výbere nových matracov pre spánok plný pokoja a pohody na partnerských posteliach.

 

Molitanový matrac 140x200 - pre široké použitie

Molitanové matrace 140x200 cm sa tešia stálej obľube. Tento typ kvalitných matracov si našiel veľmi široké použitie. Molitanový matrac sa môže tiež stať skvelým kúskom vybavenia na dovolenku. Skladacie prenosné molitanové ležadlo je vhodné na trávnaté, piesočnaté a kamenisté pláže. Prenosný systém a kvalitné skladacie prevedenie Vám vždy spríjemní vašu perfektnú dovolenku. Tento atypický matrac sa dá tiež využiť v domácom prostredí pre príležitostné prespanie návštev.

 

Prírodný matrac - preverená kvalita

Prírodné matrace sa tešia stálej obľube vzhľadom k svojim skvelým vlastnostiam. Vyrábajú sa z prvotriednych kvalitných materiálov - bez použitia rôznych chemických procesov. Prírodné materiály v podobe matracov 140x200 cm sú vhodné pre osoby trpiace najrôznejšími alergiami a tiež pre astmatikov. Malým deťom a seniorom sa jednoznačne tento typ matracov odporúča. Odporúčajú ich im najmä odborníci. Tieto matrace plne zodpovedajú podmienkam kladeným na zdravotné a ortopedické matrace. Tieto matrace sa vyrábajú v štandardných veľkostiach, ale aj presne na mieru zákazníkom.

 

Zdravotný matrac 140x200 - investicia do správneho a zdravého spánku

Zdravotné matrace sú veľmi špecifickou kategóriou matracov, ktorá je vhodná pre širokú verejnosť. Zdravotné matrace 140x200 cm sú vhodné predovšetkým pre staršiu generáciu. Tento typ matracov je jedinečnou a skvelou príležitosťou investície do vášho zdravia a pokojného zdravého spánku. Naše telo potrebuje počas spánku predsa relaxovať a nabrať sily na ďalší deň.