PREČO PRÁVE MATRAC MATRACE.sk


1

Sme výrobcami,
nie predajcami

2

Všetky matrace
vyrábame v ČR

3

Všetky poťahy
šijeme v ČR

4

AKCIA 1+1 matrac
ZADARMO !

5

Doprava po ČR a SK
ZADARMO !

6

Vyrobíme akýkoľvek
rozmer matraca

Produkty -> Matrace -> Zdravotné matrace -> Matrace pre alergikov

Matrace pre alergikov

Matrace pre alergikov sú vyrobené z penových materiálov, pri ktorých je preukázané, že alergikom škodí najmenej. Vhodné je tiež zvoliť správny poťah so špeciálnou úpravou, ktorá bude zabraňovať tvorbe plesní.

Řadit podle:

Matrac pre alergikov

 

Patríte k osobám citlivým na prach a roztoče? Ste dokonca priamo alergický? V tom prípade určite riešite problém s tým, ako zaobstarať ten správny matrac. Verte, že váš problém má riešenie. Stačí si vybrať. Matracov určených špeciálne pre alergikov je v ponuke veľké množstvo. Inšpirujte sa na webových stránkach a vo fotogalérii výrobcov. Vyriešte alergiu raz a navždy.

 

Pokojný spánok po celú noc na matraci pre alergikov

Ak sa ratríte k osobám alergickým na prach a roztoče, určite poznáte ten pocit, kedy sa proste nevyspíte len kvôli tomu, že nemáte ten správny matrac. Je na čase zaobstarať si nový. Matrace pre alergikov sa vyrábajú zo špeciálnych PUR pien a mikrovlákien, ktoré zamedzujú tomu, aby sa v nich prach či roztoče usídlili. Väčšinou sú ešte dodatočne vybavené poťahom, ktorý je úplne nenáročný na údržbu. V prípade alergických osôb teda nie je nutné každodenné vysávanie a podobne. Nehľadiac na fakt, že vysávaním obyčajných matracov naopak prach a ďalšie alergény skôr rozvírite, než že by sa vám darilo zbaviť sa ich.

 

Matrac pre alergikov robí zázraky

Matrace určené alergikom nielen že zamedzia akémukoľvek usadzovaniu prachu a roztočov. Vie dokonca aj odvádzať pot, ktorý každý človek počas noci prirodzene vylučuje. Nebudete mať vlhké pyžamo. Predídete zbytočným nachladnutiam alebo aj nepríjemným pocitom počas spánku.

 

Varianty matracov pre alergikov

Výrobcovia matracov sú si vedomí faktu, že alergikov je medzi nami čím ďalej tým viac. Vychádzajú teda týmto osobám v ústrety. Aj alergik má možnosť zvoliť si napríklad tvrdosť matraca presne podľa svojich potrieb a želaní. O rozmeroch nehovoriac. Potrebujete k spánku viac priestoru? Nie je problém. Vyhovuje vám tvrdšie lôžko? Opäť si stačí len vybrať. Matrace pre alergikov sú logicky dostupné aj vo verziách určených deťom. Veď zdravie a pohodlie detí je pre rodičov prvoradé.