PREČO PRÁVE MATRAC MATRACE.sk


1

Sme výrobcami,
nie predajcami

2

Všetky matrace
vyrábame v ČR

3

Všetky poťahy
šijeme v ČR

4

AKCIA 1+1 matrac
ZADARMO !

5

Doprava po ČR a SK
ZADARMO !

6

Vyrobíme akýkoľvek
rozmer matraca

Produkty -> Matrace -> Matrace pre hotely a penziony

Matrace pre hotely a penziony

Matrace pre hotely a penzióny volené s ohľadom na vysokú kvalitu v kombinácii s očakávanými požiadavkami klientov. Investície do kvalitných matracov je jedným z typických znakov budovanie dobrého imidžu podniku. Spokojný klient sa rád vracia na miesto, kde sa skvele vyspal na kvalitný matrac.

Řadit podle:

Matrace pre hotely a penzióny s extrémnou záťažou


Pri nákupe matraca pre hotely a penzióny musí brať do úvahy hneď niekoľko faktorov. Tieto matrace musí zodpovedať komerčnému využitiu . Podstatným faktorom pri nákupe nových matracov je pre nás dlhá životnosť. Vysoká kvalita a zároveň dostatočná odolnosť to sú vlastnosti ktoré musia spĺňať matrace pre hotely a penzióny . Jedným z ďalších parametrov je tiež cena matraca pre hotely a penzióny . Pri nákupe väčšieho počtu matracov nám profesionálny personál ponúkne kvalitný produkt v kombinácii s výhodnou cenovou ponukou . Umožní nám tiež vyskúšať si ponúkanú matrac . Matrace pre hotely a penzióny tvoria spolu s matracmi pre zdravotné zariadenia a liečebné rezorty špeciálnu kategóriu .


Matrace akcia nákup matrace pre hotely a penzióny


Antibakteriálnosť je jedným z predpokladov matrace pre hotely a penzióny . Dobrá priedušnosť pri dlhodobom používaní zohráva tiež podstatnú úlohu . Lacné matrace a 1 + 1 zdarma sú akcie kedy môžeme výhodne investovať do nákupu nových matracov pre hotely a penzióny . Matrace akcia sa nám vždy oplatí pri väčšom nákupe matracov .


Univerzálnosť matrace pre hotely a penzióny


Vzhľadom k širokému spektru nocľažníkov je dôležitým faktorom pre nás tiež univerzálnosť matraca . Vysoká odolnosť je predpokladom pre dobrú matrac pre hotely a penzión . Ďalej tiež dobrá flexibilita s kvalitnou cirkuláciou vzduchu v matraci . Hygienický štandard je podstatným faktorom kvalitný matrac pre hotely a penzióny .