PREČO PRÁVE MATRAC MATRACE.sk


1

Sme výrobcami,
nie predajcami

2

Všetky matrace
vyrábame v ČR

3

Všetky poťahy
šijeme v ČR

4

AKCIA 1+1 matrac
ZADARMO !

5

Doprava po ČR a SK
ZADARMO !

6

Vyrobíme akýkoľvek
rozmer matraca

Produkty -> Matrace -> Prírodné matrace -> Matrace s kokosovým vláknom

Matrace s kokosovým vláknom

Kokosové vlákno je spolu s konskými vlasmi jedinečným materiálom pre výrobu tých najluxusnejších matracov. Matrac z naj vyrobeného odporúčame predovšetkým pre malé deti a novorodencov. Matrac s kokosovým vláknom patrí medzi prírodné matrace.

Řadit podle:
1 | 2 | 3 | nasledujúce

Výhody dokonalého matraca s kokosovým vláknom

Matrac s kokosovým vláknom môžeme bez kompromisu nazvať kvalitné a zároveň aj zdravotné. Latexové a penové matrace sú častou voľbou pri kúpe nových matracov. Ale kvalitný prírodný materiál je vždy nadčasovou záležitosťou a tiež vyniká dlhou životnosťou. Investície do moderného a zároveň luxusného trochu drahšieho matraca s kokosovým vláknom sa vždy oplatí. Tento typ matraca má celý rad predností. Veľmi šetrná priemyselná výroba jednoznačne hovorí pre matrac s kokosovým vláknom. Vysoká elastickosť je jednou z predností, prečo investovať do kvalitného matraca s kokosovým vláknom pre našich najmenších. Odolnosť proti roztočom, plesniam a zatuchnutiu sú vlastnosti, ktoré má mať ten najkvalitnejší matrac. Matrac s kokosovým vláknom v tomto smere absolútne vyniká.

 

Matrac z kokosových vlákien s ekologickou výrobou

Výroba matraca z kokosových vlákien nezaťažuje toľko naše životné prostredie. Ide teda o ekologickú výrobu. Výroba penových matracov a iných typov matracov (ako napríklad latexové matrace) predstavuje iný typ výroby. Lacné matrace neznamenajú však nižšiu kvalitu. Matrace akcia slúžia k veľmi výhodnému nákupu nových matracov. Akcia 1+1 je ideálny nákup za bombastickú cenu, kedy nakupujeme veľmi efektívne nové matrace pre partnera, alebo pre celú rodinu.

 

Matrac s koksovým vláknom - kúsok exotiky pre každého

Veľmi dôležitú úlohu hrá tiež veľkosť nášho lôžka spolu s matracom. Matrac s kokosovým vláknom si môžeme zakúpiť v mnohých veľkostiach. A jednou z nich môže byť tiež 90x200, ak vlastníme lôžko s rovnakými parametrami. Kúsok pohodlnej exotiky prospeje každému z nás.