PREČO PRÁVE MATRAC MATRACE.sk


1

Sme výrobcami,
nie predajcami

2

Všetky matrace
vyrábame v ČR

3

Všetky poťahy
šijeme v ČR

4

AKCIA 1+1 matrac
ZADARMO !

5

Doprava po ČR a SK
ZADARMO !

6

Vyrobíme akýkoľvek
rozmer matraca

Produkty -> Matrace výpredaj

Matrace výpredaj

Výpredaj matracov - fantastické ceny, matrace vyrobené priamo na mieru. Neváhajte a nakúpte u nás matrac vo výpredaji ešte dnes! Výpredaj matracov sa týka aj matracov 1+1 zadarmo. Využite našu ponuku na výpredaj matracov ešte dnes!

Řadit podle:


Matrace v akcii

V rámci nášho výpredaja matracov narazíte samozrejme na najobľúbenejšie, najžiadanejšie a najkvalitnejšie kúsky. Vychádzame v ústrety prianiam našich zákazníkov. Ich pochvalné recenzie sú našim dôkazom. Typické pre matrace sú PUR peny s vysokou životnosťou, spravidla 5 až 7 anatomických zón, ktoré zaisťujú váš pohodlný a predovšetkým zdravý spánok. Výhodou je určite aj rozdielna tuhosť oboch strán matraca. Otočte si ju podľa nálady, alebo napríklad podľa toho , či vás práve trápia bolesti chrbta, krku, bedier. Alebo rovno využite ponuky priamo zdravotných typov matracov. Aj tie v našom výpredaji nájdete v mnohých variantoch.

 

Matrac výpredaj 1+1 zadarmo

Asi najvýhodnejším nákupom sa pre Vás stane naša ponuka 1+1 zadarmo. Vo výpredaji matracov v rámci tejto akcie môžete vyberať z mnohých druhov materiálov. Najčastejšie ide o moderné PUR pamäťovej peny, ktoré umožňujú umiestnenie niekoľkých anatomických zón, určiť stupeň tvrdosti podľa Vášho želania. Penové, prípadne pružinové matrace sa môžu pochváliť aj veľmi dlhou životnosťou, maximálnou odolnosťou. Oceníte iste aj minimálne nároky na ich údržbu. Ponúkame samozrejme aj v antialergénnom prevedení. Ak ste priaznivci prírodných materiálov, siahnite v našej ponuke matracov vo výpredaji napríklad po tých z kokosových vlákien, prípadne po matracoch z konských vlasov.

 

Bonus k našim matracom navyše

Ak využijete naše výpredaje matracov, získate nielen 1+1 zadarmo, dokonca aj v prípade matracov partnerských. Na každého čaká ešte darček v podobe anatomického vankúšiku úplne zadarmo.