PREČO PRÁVE MATRAC MATRACE.sk


1

Sme výrobcami,
nie predajcami

2

Všetky matrace
vyrábame v ČR

3

Všetky poťahy
šijeme v ČR

4

AKCIA 1+1 matrac
ZADARMO !

5

Doprava po ČR a SK
ZADARMO !

6

Vyrobíme akýkoľvek
rozmer matraca

Produkty -> Matrace -> Penové matrace -> Matrace zo studenej peny

Matrace zo studenej peny

Matrace zo studenej peny čiže HR (z anglického High Resilience) sú, ako už názov napovedá, vysoko pružné. Medzi skvelé vlastnosti tejto peny patrí vysoká priedušnosť (pre vyrovnávanie teplotných rozdielov) a dobrá elasticita.

Řadit podle:

Matrac zo studenéj peny

Studená pena je jedným z najmodernejších materiálov na výrobu najluxusnejších a najkomfortnejších matracov pre náš zdravý spánok. Skrýva v sebe celý rad tých najlepších vlastností, ktoré si vyžadujú kvalitné matrace. Dlhá životnosť matracov zo studenej peny je jedným z dôvodov, prečo voliť tieto matrace.

 

Tvarová stálosť matracov zo studenej peny

Tvarová stálosť je jednou zo špecifických a výrazných vlastností matracov zo studenej peny. Optimálne prúdenie vzduchu je jedným z predpokladov kvalitného matraca. Matrace zo studenej peny vynikajú tiež dobrou elasticitou. Studená pena sa tiež kombinuje s inými typmi pien. Tieto matrace následne získavajú lepšie vlastnosti, i vyššiu kvalitu. Matrace s jadrom zo studenej peny majú tiež dobré ortopedické vlastnosti.

 

Vždy pohodlný spánok na matracoch zo studenej peny

Matrace zo studenej peny sú ideálne pre každého. Sú vhodné pre osoby s nižšou váhou, ale aj pre osoby s vyššou hmotnosťou. Nech spíme na chrbte, alebo na boku, vždy je náš spánok pokojný a spokojný. Matrace zo studenej peny sú garanciou dokonalých ortopedických vlastností pre náš zdravý a komfortný spánok. Podstatnú úlohu tiež zohráva vhodné uloženie matraca. Pre matrac zo studenej peny sa hodí a odporúča lamelový pevný rošt. Môže sa tiež použiť polohovací rošt.

 

Dlhá životnosť matracov zo studenej peny

Matrace zo studenej peny vynikajú mnohými skvelými vlastnosťami. Dlhá životnosť matraca je jedným z najpodstatnejších faktorov pri nákupe nových matracov. Predsa si nekúpime matrac s mizernou kvalitou, ktorá nám vydrží len chvíľu. Investujme pri nákupe nových matracov hlavne do kvality a životnosti. HR pena, čiže studená pena, prevyšuje svojou kvalitou niektoré typy iných matracov. Pružnosť matracov zo studenej peny je jedným z najvýraznejších faktorov, ktoré ovplyvňujú kvalitu moderných matracov.

 

Matrace zo studenej peny, zdravotné matrace a mnoho iných typov matracov práve u nás

Sortiment matracov na našom trhu je naozaj veľmi veľmi pestrí. Aktuálnych ponúk nájdete u nás naozaj dostatok. Lacné matrace, matrace akcia, 1+1 zdarma a celý rad iných aktuálnych ponúk. Podstatným faktorom pri výbere nových matracov je najmä kvalita a cena spolu so životnosťou. Latexové matrace, penové matrace, alebo zdravotné matrace sú sortimenty, ktoré nikdy nás zákazníkov nesklamú.