PREČO PRÁVE MATRAC MATRACE.sk


1

Sme výrobcami,
nie predajcami

2

Všetky matrace
vyrábame v ČR

3

Všetky poťahy
šijeme v ČR

4

AKCIA 1+1 matrac
ZADARMO !

5

Doprava po ČR a SK
ZADARMO !

6

Vyrobíme akýkoľvek
rozmer matraca

Produkty -> Matrace -> Pružinové matrace

Pružinové matrace

Ide o klasiku, ktorá má svojich priaznivcov aj dnes. Vysoko odolné a trvanlivé pružinové matrace zaisťujú kvalitný spánok vďaka spojeniu jednotlivých pružín prídavnými perkami. Tieto matrace je vhodné umiestniť na pevnú dosku.

Řadit podle:


Aj pružinové matrace sa obnovujú a zdokonaľujú

Bojíte sa, že Vám pružina matraca pri záťaži prenikne poťahovou látkou a zraní vás? Tieto obavy sú úplne zbytočné. V súčasnosti sa na jadro pružinovho matraca dáva vrstva impregnovaného filcu, ktorý zabráni prieniku pružín. Ak chcete mať ešte väčšiu istotu, kúpte matrac s využitím latexovej dosky alebo dosky z PUR peny, ktoré sú obohatené masážnymi nopmi.

 

Pružinové matrace vám zaistia príjemný spánok

Moderné pružinové matrace sú tvorené vrstvami pružinového jadra z polyuretánovej peny. Tá je tvarovaná do masážnych nopov, takže pri spaní nielen odpočívate, ale automaticky si pokožku prekrvujete a uvoľňujete. Samozrejmosťou je aj snímateľný a prací poťah matraca. Obľúbenými materiálmi na poťahy sú froté alebo pletenina. Do poťahov je možné vložiť po obvode matraca 3D pásik, ktorý zaručí jej dokonalé prevzdušnenie.

 

Zo širokej ponuky pružinových matracov si vyberie naozaj každý

Nielen pružinové matrace majú svojich priaznivcov. Obľubu si získali aj matrace latexové, matrace z lenivej peny, matrace PUR či prírodný matrac - napr. z konských vlasov. Ak sa u vás často striedajú návštevy, nie je nič jednoduchšie než zaobstaranie skladacích matracov pre hostí. V zloženom stave sú veľmi malé 65 x (80, 90 140) x 24 cm. V rozloženom stave ide o štandardnú veľkosť. Špeciálne matrace sú vyrábané aj pre deti do 3 rokov . Sú väčšinou robené zo studenej peny - s ortopedickými vlastnosťami. Výborne odvádzajú vlhkosť.

 

Pri nákupe pružinových matracov využite zľavové akcie

Ak počkáte na zľavové akcie matracov, nebudete ľutovať. Výrazne ušetríte najmä pri akcii matrac 1+1 zdarma. V predajniach na vás čakajú zľavy aj na posteľové sety ,lamelové rošty a anatomické vankúše. Z nehorľavej PUR peny si tu môžete zakúpiť aj dosky - pre akustickú izoláciu. Tie Vám pomôžu znížiť hladinu hluku nielen vo vašom byte.