PREČO PRÁVE MATRAC MATRACE.sk


1

Sme výrobcami,
nie predajcami

2

Všetky matrace
vyrábame v ČR

3

Všetky poťahy
šijeme v ČR

4

AKCIA 1+1 matrac
ZADARMO !

5

Doprava po ČR a SK
ZADARMO !

6

Vyrobíme akýkoľvek
rozmer matraca

Produkty -> Matrace -> Matrace pre hostí -> Skladacie matrace

Skladacie matrace

Skladací matrac je ľahko skladovateľný, preto je vhodný predovšetkým na príležitostné prespanie návštev. Ráno matrac jednoducho zložíte a upracete do skrine.

Řadit podle:

Spanie pre hostí v priebehu chvíľky, vďaka skladadiemu matracu

Ak máte často návštevy a hostí, ktorí sa zdržia až do ďalšieho dňa, určite riešite miesto na spanie pre nich. Nie je lepší typ, než zaobstaranie skladacieho matraca pre hostí. Ak matrac práve nevyužívate, zaberie minimum miesta. Jednoducho ho zložte pod posteľ, schovajte do úložného priestoru na periny, alebo zastrčte za skriňu. A vo chvíli, keď sa návšteva pretiahne do rána, máte ďalšie miesto na spanie, skôr než si to pomyslíte.

 

Rozkládacie pohovky

V ponukách nábytkárskych firiem sa často objavujú najrôznejšie typy skladacích pohoviek, gaučov, kresiel a postelí. Ak si niečo podobné plánujete zaobstarať, odporúčame zvážiť, k čomu vám bude taký rozkladací matrac vlastne slúžiť. Pre hostí alebo na každodenné spanie? Spánok na rozkladacom matraci nie je príliš zdravý ak je to tak každý deň. Máte malý byt a nezostáva vám iná možnosť než riešiť nedostatok priestoru skladacími posteľami? Potom rozhodne nešetrite na kvalite matracov, investujte pokojne aj do zdravotných matracov.

 

Spite aj na rozkládacích matracoch

Rozkladacie pohovky a kreslá môžu slúžiť " len " pre také to rodinné váľanie sa večer, prípadne cez víkendy pred televíznou obrazovkou. Rozložíte ich a hneď sa zmestia pekne všetci, trebárs aj s príležitostnými hosťami. Trochu inak by ale mal vyzerať rozkladací matrac na spanie. V tom prípade je nutné viac rozmyslieť jej rozmery, ale aj tvrdosť, materiál. Vhodné sú pružiny v kombinácii s taštičkami a pamäťovou PUR penou. Najmodernejšie materiály a výrobné technológie poskytnú vášmu chrbtu správnu polohu a oporu. Na takomto kvalitnom rozkladacom matraci môžete spať pokojne každodenne.

 

Výhody skladacích matracov

Skladacie matrace pre ľudí, ktorí bývajú v malom byte, sú v podstate jediným riešením, ako mať cez deň dostatok priestoru. Napríklad potrebujte miesto pre deti na hranie, priestor v kuchyni na varenie, a v noci mať napriek tomu kde spať? Rozkladací gauč je možné využiť v kuchyni, aj v detskej izbe.