PREČO PRÁVE MATRAC MATRACE.sk


1

Sme výrobcami,
nie predajcami

2

Všetky matrace
vyrábame v ČR

3

Všetky poťahy
šijeme v ČR

4

AKCIA 1+1 matrac
ZADARMO !

5

Doprava po ČR a SK
ZADARMO !

6

Vyrobíme akýkoľvek
rozmer matraca

Produkty -> Matrace -> Matrace pre hostí -> Skladacie matrace

Skladacie matrace

Skladacie matrace sú veľmi skladné. Preto sú vhodné na prespávanie návštev či na cesty. Kto by sa rád pohodlne nevyspal napríklad pod stanom? S kvalitným skladacím matracm je to možné. Už od 30 Eur!

Řadit podle:

Skladací matrac nielen pre domáce používanie

Skladací matrac vás aj nás nikdy nesklame. Máte návštevu? Skladací matrac je vhodnou voľbou na prespanie vašich návštev. A problém je vyriešený. Prakticky a jednoducho môžete použiť skladací matrac pre váš každodenný spánok. Pohodlne sa vždy prespíte na tomto type matracov. Mnoho materských škôl má vo svojom vybavení tiež praktické skladacie matrace.

 

Skladací matrac nie len ako matrac na spanie

Skladacie matrace sú tiež vhodné počas cestovania. Skvele sa na nich vyspíte počas vašej dovolenky a tak plne oceníte ich ľahkú skladovateľnosť. V domácom prostredí môže skladací matrac poslúžiť ako hrací priestor pre vaše deti. Ich praktické využitie nachádzajú aj v mnohých materských školách. Môžete ich tiež použiť ako podložku počas domáceho cvičenia. Dajú sa tiež použiť v telocvičniach ako žinenky. Niekedy môžu doma poslúžiť na praktické sedenie, leňošenie, alebo ako podnožka. Skladací matrac zaberá veľmi málo miesta, preto sa doma nikdy nestratí. Rýchlo pripravíte pohodlné lôžko na spanie. Študentská izba sa dá tiež veľmi ľahko vybaviť skladacím matracom, tak ako si ich môžete zakúpiť na vašu obľúbenú chatu alebo chalupu. Vždy oceníte ich kvalitu.

 

Kvalitný skladací matrac - lacný matrac

Skladací matrac môžeme zaradiť do kategórie lacných matracov. Kvalitné latexové a penové matrace u nás kúpite nielen pre alergikov a astmatikov. 1+1 matrac zadarmo, to je u nás nákup za neuveriteľne výhodných podmienok s perfektnou cenu. Matrac akcia je pre našich zákazníkov ten najúžasnejší nákup. V ponuke aj Matrac 90x200 pre vás a pre celú vašu rodinu. Naše zdravotné matrace sú určené pre všetky vekové kategórie našich zákazníkov. Zdravý a spokojný spánok plný pokoja a pohody si budete vždy užívať na našich kvalitných matracoch. Naše kvalitné matrace sú inšpiráciou pre Váš najlepší a najjednoduchší nákup.