PREČO PRÁVE MATRAC MATRACE.sk


1

Sme výrobcami,
nie predajcami

2

Všetky matrace
vyrábame v ČR

3

Všetky poťahy
šijeme v ČR

4

AKCIA 1+1 matrac
ZADARMO !

5

Doprava po ČR a SK
ZADARMO !

6

Vyrobíme akýkoľvek
rozmer matraca

Matrace podľa veľkosti > Matrace 140x200

Matrace 140x200

Predávame rôzne druhy matracov , obľúbené sú najmä prírodné a matrac s kokosovým vláknom . Naše matrace si môžete kúpiť v rozmere 140x200 cm , ale aj v akomkoľvek inom .

Matrace 140x200Matrac 140x200 sa dajú zaradiť do kategórie tých najluxusnejších a najkomfortnejších matracov čo sa týka ich veľkosti.Tento typ matraca umožní každému vychutnať si pocit úplne ideálneho spánku bez priestorového obmedzenia .
Pružinový matrac pre dvojposteľ

Jednu z kategórií veľmi obľúbených matracov zahŕňajú matrac pre partnerská lôžka . Všeobecne je známe a odporúča sa voliť dve jednotlivé matrace . Jedna matrac 140x200 cm nie vždy môže vyhovovať obom partnerom . Pružinové matrace vzhľadom k svojej cenovej dostupnosti sú skvelou voľbou pri výbere nových matracov pre spánok plný pokoja a pohody na partnerských posteliach.
Molitanová matrac pre široké použitie

Molitanové matrace 140x200 cm sa teší stálej obľube . Tento typ kvalitných matracov si našiel veľmi široké použitie . Molitanová matrac sa môže tiež stať skvelým kúskom vybavenia na dovolenku . Skladacie prenosné molitanové ležadlo je vhodné na trávnaté , piesčité i oblázkovité pláže . Prenosný systém a kvalitné skladacie prevedenie vám vždy spríjemní vašu báječnú dovolenku . Táto atypická matrac sa dá tiež využiť v domácom prostredí pre príležitostné prespanie návštev .
Prírodné matrace preverená kvalita

Prírodné matrace sa teší stálej obľube vzhľadom k svojim skvelým vlastnostiam . Vyrábajú sa z prvotriednych kvalitných materiálov bez použitia rôznych chemických procesov . Prírodné materiály v podobe matracov 140x200 cm sú vhodné pre osoby trpiace najrôznejšími alergiami a tiež pre astmatikov . Malým deťom a seniorom sa jednoznačne tento typ matracov odporúča odborníkmi . Tieto matrace plne zodpovedajú podmienkam kladeným na zdravotné a ortopedické matrace . Tieto matrace sa vyrábajú v štandardných veľkostiach , ale aj presne na mieru zákazníkom .
Zdravotné matrace investície do správneho a zdravého spánku

Zdravotné matrace sú veľmi špecifická kategória matracov , ktorá je vhodná pre širokú verejnosť . Zdravotné matrace 140x200 cm sú vhodné predovšetkým pre staršiu generáciu . Tento typ matracov je jedinečnou a skvelou príležitosťou investície do nášho zdravia a pokojného a predovšetkým zdravého spánku . Naše telo potrebuje počas spánku predsa relaxovať a nabrať sily na ďalší deň .