PREČO PRÁVE MATRAC MATRACE.sk


1

Sme výrobcami,
nie predajcami

2

Všetky matrace
vyrábame v ČR

3

Všetky poťahy
šijeme v ČR

4

AKCIA 1+1 matrac
ZADARMO !

5

Doprava po ČR a SK
ZADARMO !

6

Vyrobíme akýkoľvek
rozmer matraca

Matrace podľa veľkosti > Matrace 80x200

Matrace 80x200

Rôzne typy kvalitných matracov 80x200 cm za výhodné ceny . Ak Vám nevyhovuje tento rozmer , môžete si v našom konfikurátoru vybrať akýkoľvek iný , pretože matrace vyrábame na mieru .

Matrac 80x200


Ak sa poriadne nevyspíte , je celkom jasné , že aj celý nasledujúci deň ťažko prežijete v úplnej pohode . Bojujte proti tomu a kúpte si kvalitný matrac 80x200 , ktorá vám zaistí ružové sny a dostatok energie pre každý ďalší deň .


Matrac musí sedieť


Nezostane čas rozmýšľate kúpu nového matraca , mali by vás popredne zaujímať jej rozmery 80x200 cm . Ak už máte posteľ či rošt , kam ju umiestnite , prichystané , jediným odporúčaním je dvakrát meraj , raz rež . V tomto prípade skôr objednávaj . Ak by ste nenarazili na rozmery , ktoré potrebujete , nechajte si vyrobiť matrac priamo na mieru . A rozhodne sa nebojte , že by bola drahšia .

Koľko priestoru potrebujete


Čo sa rozmerov matracov týka , dĺžka väčšinou zachováva klasických 200 centimetrov . Pokiaľ ide o ich šírku , výber je celkom veľký . Záleží je na vás , koľko priestoru k spánku si doprajete . Klasická ponuka je 80 , 90 alebo aj 100 centimetrov . Samozrejme ak uvažujeme nad jedným lôžkom . Vo fotogalérii a cenníkoch narazíte aj na dvojmatrac . Problém pre väčšinu renomovaných výrobcov a predajcov matracov potom nie je ani vyrobiť lôžko presne na mieru .

Rozmery nie sú všetko


Matrac by mal byť nielen správne priestorná , ale predovšetkým pohodlná . Vyberať môžete z mnohých materiálov , respektíve typov . Penové , pružinové , sendvičové , molitanové . Líšia sa technológiou výroby i materiálom . Pružiny a takzvaný sendvič zaistí dokonalú oporu pre vaše telo . Ich rozloženie do niekoľkých anatomických zón zabezpečí absolútne zdravý spánok - teda predovšetkým polohu vášho tela . Ideálna voľba ak potrebujete matraci zdravotné . Jednotlivé zóny môžu byť dokonca odlíšené , čo sa tvrdosti lôžka týka .

Vyberajte materiál


Matrace sa vyrábajú z materiálov prírodných aj umelých . Druhá varianta je častejšia . Predovšetkým z toho dôvodu , že takéto matraca 80x200 cm sú lacné . Nie ale nekvalitné . Penové aj molitanové matrace zaistí pohodlný a zdravý spánok . Sú priedušné , antialergénne . Aj ich údržba je veľmi nenáročná . Odporúča sa raz za mesiac je povysávať , prípadne otočiť z druhej strany . Najlepšie je potom varintu so snímateľným povlakom .