Široký sortiment tovaru
Český výrobca matracov !!!
Infolinka a poradňa: +420 773 125 007

Poťah na matraci

Všechny naše matrace sú dodávané spoločne s poťahom, vyrábame ich na všetky veľkosti matracov, samostatne je však nepredávame. Voľba typu poťahu záleží len a len na vás, u každého matraca si môžete zvoliť ten, ktorý vám bude vyhovovať najviac. Poťah na matrac je dôležitý nielen z hygienických dôvodov, vďaka zipsu možno totiž ľahko zložiť a vyprať, aby bol stále čistý. Poťah na matrac tiež zvyšuje komfort vášho spánku.

Damaškový jednoduchý poťah   

Kvalitný matracový damašek opatrený zipsom s možnosťou čistenia. Odporúčame na jednoduchšie matrace pre nie príliš náročného zákazníka.

Damaškový poťah s dutým vláknom   

Potah z kvalitního damašku prošitého vrstvou PES rouna. Je opatřený zipem s možností čištění. Na okrajích matrace je všitý zpevňující lem zabraňující přetočení potahu na matraci. Je alergicky neutrální. 

Matracový poťah Easy clean   

Poťah z kvalitného damašku prešitého vrstvou PES rúna. Je opatrený zipsom s možnosťou čistenia. Na okrajoch matraca je všitý spevňujúci lem zabraňujúci pretočeniu poťahu na matraci. Je alergicky neutrálny.

Matracový poťah Antistress   

Látka je prešitá vrstvou PES rúna. Je opatrená zipsom s možnosťou prania na 60 ° C. Obsahuje podiel carbonového vlákna, ktoré má za úlohu odvádzať od lôžkovín statickú elektrinu, potláča šumy a prehlbuje spánok. Ide o tzv. Funkčný poťah

Matracový poťah Aloe vera   

Látka je prešitá vrstvou PES rúna. Má zips s možnosťou prania na 60 ° C. Priamo do vlákien sú votkané mikrokapsule s výťažkami rastliny Aloe vera, ktoré majú antibakteriálne účinky. Veľmi vhodná je pre tých, ktorí trpia nadmernou potivosťou. Ide o tzv. Funkčný poťah.

Vodonepropustný matracový poťah Healt care   

Veľmi diskrétny froté, vodonepriepustný matracový poťah, priepustný pre vodné pary. Umožní Vašej matrac dýchať a zároveň ju ochráni pred vniknutím tekutín. Možnosť prania až na 95 ° C. Alergicky neutrálny. Opatrený zipsom

Silver active   

Luxusné matracový poťah s molekulami striebra, ktoré prirodzenou cestou likviduje baktérie. Je bohato prešitý sedmidutinovým vláknom s perfektnou tepelnou izoláciou. Poťah je opatrený deleným zipsom pre jednoduchú údržbu. Možnosť prania v práčke až na 60 ° C.