PREČO PRÁVE MATRAC MATRACE.sk


1

Sme výrobcami,
nie predajcami

2

Všetky matrace
vyrábame v ČR

3

Všetky poťahy
šijeme v ČR

4

AKCIA 1+1 matrac
ZADARMO !

5

Doprava po ČR a SK
ZADARMO !

6

Vyrobíme akýkoľvek
rozmer matraca

Produkty -> Matrace -> Prírodné matrace -> Bio matrace

Bio matrace

Bio matrace sú vyrobené z takzvanej BIO peny. Tá sa vyrába z rastlinných olejov, získavaných z rastlín SÓJA, ALOE VERA a RICÍNU OBYČAJNÉHO. Použitie týchto pien je šetrné k životnému prostrediu.

Řadit podle:

Prednosti bio matracov môžete zistiť veľmi jednoducho

Ak si zakúpime a vyskúšame spánok na bio matracoch, budeme cítiť pokoj a uvoľnenie. Bio matrace sú totiž vyrábané zo 100 % prírodného materiálu. Obľúbenou náplňou je tiež vlna alebo kokosové vlákno. Výbornými vlastnosťami vyniká aj matrac plnený penou z prírodného kaučuku. Má vysokú elasticitu a trvanlivosť. Výrobcovia na ňu poskytujú záruku až 10 rokov.

 

Bio matrac - kvalitný matrac českých výrobcov

Bio matrace sú vyrábané ručne. Ak je ich náplňou vlna, môžeme si byť istí, že pochádza z ekologického poľnohospodárstva. Pri spracovaní vlny sa získané rúno najprv šetrne vyperie tak, aby sa neodstránila prirodzená ochrana vlny, tj. lanolín. Takto ošetrená vlna sa následne starostlivo češe do rovnakého smeru. Ovčia vlna nielenže hreje, ale odvádza teplo a vlhkosť ľudského tela tak, že sa človek na lôžku nepotí.

 

Ďalší typ bio matracov - latexové matrace

Latexový matrac predstavuje penový bio matrac s vynikajúcou bodovou elasticitou. Odporúčame zakúpiť matrac LATEX EXCLUSIVE. Ide o matrac, ktorý spĺňa kritériá zdravotného matraca. Vysoká hustota peny je vyrobená z prírodného kaučuku. Ten sa dokonale prispôsobí tvaru tela. Ľahko zistíme, že aj tento bio matrac spoľahlivo odvádza vlhkosť tela, je alergicky neutrálny, odpudzuje plesne a baktérie. Má sedem anatomických zón.

 

Bio matrace sú finančne dostupné všetkým

Sú vyrábané v rôznych veľkostiach, najbežnejšia je veľkosť 90x200 cm. O tom, že nejde o finančne náročný výrobok, sa môžete presvedčiť aj na internetových stránkach predajcov. Bio matrac uvedenej veľkosti môžeme kúpiť od 60 Eur. Lacné bio matrace zakúpime aj v zľavových akciách matracov alebo v akcii 1+1. Znamená to, že zaplatíme len jeden matrac. Druhý bio matrac získate v rovnakom rozmere úplne zadarmo.