PREČO PRÁVE MATRAC MATRACE.sk


1

Sme výrobcami,
nie predajcami

2

Všetky matrace
vyrábame v ČR

3

Všetky poťahy
šijeme v ČR

4

AKCIA 1+1 matrac
ZADARMO !

5

Doprava po ČR a SK
ZADARMO !

6

Vyrobíme akýkoľvek
rozmer matraca

Produkty -> Matrace -> Zdravotné matrace -> Masážne matrace

Masážne matrace

Masážne matrace sú obvykle viacvrstvové, pričom horné vrstvy s priečnymi vlnkami podporujú odvetranie matracov a vytvára tzv. " masážny efekt ".

Řadit podle:

Blahodárne masážne matrace zaistia ničím nerušený spánok

Blahodárnosť masážnych matracov oceňuje už celý rad našich klientov. Ničím nerušený spánok nám dáva istotu pokojného a zdravého spánku. Masážne matrace radíme medzi tie najkvalitnejšie, ktoré prispievajú k zvýšeniu kvality spánku. Masážny efekt jednoznačne prospieva nášmu zdraviu a je porovnateľný s najrôznejšími typmi masáži. Masážne matrace nám umožnia vychutnať si pocit masáže v domácom prostredí.

 

Vybavenie masážnych matracov

Masážne matrace sa v mnohom líšia od klasických matracov. Môžeme ich zaradiť medzi najlepšie a najkvalitnejšie na úrovni zdravotných matracov. Posteľná plocha týchto matracov je vybavená masážnou profiláciou, ktorá obsahuje nopky (zhluk textilných vlákien, alebo nití). Tieto nopky jemne a decentne masírujú našu pokožku po celú dobu nášho spánku. Naše najkvalitnejšie masážne matrace ponúkajú špeciálne masážne zóny a ešte niečo viac - dva rôzne profily pre jemnú masáž a pre masáž namáhaných svalov. Hlboký profil umožňuje teda niečo viac ako jemnú masáž. Jedná sa uvoľnenie v najviac zaťažených častiach nášho tela.

 

Účinky masážnych matracov na náš organizmus

Masážne matrace majú pre náš organizmus blahodarný účinok v mnohých smeroch. Umožňujú relaxáciu celého nášho tela. Ďalej tiež eliminujú najrôznejšie bolesti nášho namáhaného svalstva. Prispievajú tiež k zlepšeniu nášho krvného obehu. Tieto masážne matrace Vám zaručne zvýšia kvalitu vášho spánku. V každom smere prospejú k zlepšeniu vašej životnej kondície. Naše masážne matrace sú určené najmä klientom, ktorí sa starajú o svoje zdravie a neváhajú investovať do zdokonalenia kvality svojho spánku.

 

Kvalitný masážny matrac -Kráľuje medzi matracami

Zdravotné matrace a masážne matrace predstavujú najvyššiu kvalitu medzi matracmi. Kvalitné latexové matrace sú určené tiež pre Vás našich klientov. Penové matrace sú stále žiadaným sortimentom aj u nás. Matrac 1+1 je ten najvýhodnejší nákup práve u nás. Lacné matrace a matrace sortimentu akcie sú určené pre našich zákazníkov, ktorí chcú pri nákupe nových matracov ušetriť. U nás tiež nájdete matrace s veľkosťou 90x200. Naše ponuky sú stále aktuálne.