PREČO PRÁVE MATRAC MATRACE.sk


1

Sme výrobcami,
nie predajcami

2

Všetky matrace
vyrábame v ČR

3

Všetky poťahy
šijeme v ČR

4

AKCIA 1+1 matrac
ZADARMO !

5

Doprava po ČR a SK
ZADARMO !

6

Vyrobíme akýkoľvek
rozmer matraca

Produkty -> Matrace -> Matrace pre hostí

Matrace pre hostí

Ak máte menší byt a nemôžete do neho umiestniť viac posteľou či pohoviek, potom je pre vašu návštevu ideálne, ak si zaobstaráte skladací matrac pre hostí. Zložená sa dobre uskladní a pokiaľ ju rozložíte, získate normálnu veľkosť.

Řadit podle:


Matrace pre hostí zaistia Vašej návšteve pohodlie

Skladacie matrace pre hostí sú vyrábané tak, aby sa prispôsobili postavám rôznych veľkostí a hmotností. Môžete byť bez obáv. Vaši priatelia sa aj na tomto matraci "vyspí do ružova ". Striedania návštev sa nemusíte báť. Matrace pre hostí sú vyrábané so snímateľným a pracím poťahom - vyrobeným z príjemných materiálov. Matrac si pred nákupom môžete vyskúšať.

 

Skladacie matrace pre hostí

Nezabudnite, že matrac pre hostí nie sú vyrábané pre dlhodobé používanie. Aj keď je skladací matrac rozdelený do troch častí pre dostatočnú oporu chrbta a vnútorné šetrné jadro z peny (vhodný najmä pre alergikov), predsa len môžeme 1/3 svojho života stráviť pohodlnejšie a zdravšie. Lekári odporúčajú matrace po 5 - 10 rokoch z hygienických dôvodov úplne vymeniť.

 

Materiály matracov pre hostí

Aj my ponúkame latexové a pružinové matrace, detské skladacie matrace z lenivej peny i PUR. Tie sú doplnené matracmi z prírodných materiálov. Obľúbené sú najmä: matrace z konských vlasov, matrace plnené kokosovými vláknami. Pri výbere je nutné pamätať, že matrac musí byť dostatočne tvárny, aby sa prispôsobil chrbtici. Zároveň musí byť matrac dostatočne tuhý natoľko, aby chrbtica bola podoprená počas spánku. Samozrejmosťou je snímateľný poťah zo silnejších látok.

 

Zľavové akcie sú určené práve Vám

Pri nich môžete zaobstarať kvalitný tovar za polovicu. Nákup skladací matrac 1+1 zdarma je veľmi obľúbený. K zakúpenému matracu pridávame zadarmo anatomický vankúš. Ak túžite po pokojnom spánku, môžete v zľavových akciách zakúpiť aj akustickú izoláciu.