PREČO PRÁVE MATRAC MATRACE.sk


1

Sme výrobcami,
nie predajcami

2

Všetky matrace
vyrábame v ČR

3

Všetky poťahy
šijeme v ČR

4

AKCIA 1+1 matrac
ZADARMO !

5

Doprava po ČR a SK
ZADARMO !

6

Vyrobíme akýkoľvek
rozmer matraca

Produkty -> Matrace -> Prírodné matrace

Prírodné matrace

Luxusné prírodné matrace vyrábame predovšetkým z konských vlasov, vlny a bavlny. Ich cena u nás začína už na 250 eurách! Nechajte si u nás vyrobiť prírodný matrac na mieru!

Řadit podle:


Prírodné matrace

Prírodné matrace majú celú plejádu výhod a predností, ktoré ocenia všetky generácie. Sú vhodné pre dojčatá a malé deti. Matrace z prírodných materiálov oceňujú jedinci s astmatickými problémami a alergici. Ľudia trpiaci ekzémami a vyrážkami by mali dať prednosť prírodným matracov napríklad s konskými vlasmi. Zdravý spánok to sú pre vás jedinečné a zdravotne nezávadné prírodné matrace.

 

Prírodné matrace - zdravý spánok s optimálnou relaxáciou

Kvalitná posteľ a kvalitný matrac spolu úzko súvisia. Sú základom a dobrým predpokladom pre príjemné ranné prebudenie. Prírodné matrace tiež vynikajú dobrou priedušnosťou a sú stabilné. Jednou z hlavných predností je tiež odolnosť proti plesniam. Majú prirodzenú cirkuláciu vzduchu a tepla. Ďalej pohlcujú a rozptyľujú vlhkosť. To bráni organizmu mať syndróm vlhkého chrbta. Prírodný matrac z čisto rýdzich prírodných materiálov neobsahuje žiadne toxické chemikálie. Žiadne syntetické vlákna, žiadne elektromagnetické pnutia a tiež žiadna statická elektrina. Rozmaznávajte celú svoju rodinu prírodnými matracmi, ktoré sú zároveň ekologicky šetrné k nášmu životnému prostrediu. Manželské matrace z prírodných konských vlasov Vám vždy navodia príjemné zaspávanie v originálnom štýle. Investícia do kvalitných prírodných matracov je investíciou, ktorá sa Vám vždy bohato vyplatí. Teraz navyše v akcii matrace 1+1 zdarma.

 

Odporúčame: Matrace120x200

 

Kvalitné prírodné detské matrace - to najlepšie pre každé dieťa

Kvalitný spánok je nesmierne dôležitý pre zdravý a správny vývoj každého dieťaťa. Detské matrace by mali mať vysokú bodovú pružnosť a odolnosť. Vyššiu stabilitu detských matracov a udržanie tepla zaručuje v detských matracoch stredová kokosová vrstva. Materiály pre výrobu detských matracov sú antialergické a tiež antimykotické. Dôležitou súčasťou detských matracov sú tiež poťahy, ktoré by mali byť ľahko snímateľné a zároveň sa dali pohodlne vyprať. Investujte do kvalitného detského matraca pre zdravý vývoj Vášho potomka.