PREČO PRÁVE MATRAC MATRACE.sk


1

Sme výrobcami,
nie predajcami

2

Všetky matrace
vyrábame v ČR

3

Všetky poťahy
šijeme v ČR

4

AKCIA 1+1 matrac
ZADARMO !

5

Doprava po ČR a SK
ZADARMO !

6

Vyrobíme akýkoľvek
rozmer matraca

Produkty -> Matrace podľa tvrdosti -> Stredne tvrdé matrace

Stredne tvrdé matrace

Stredne tvrdé matrace vyhovujú asi najširšej skupine zákazníkov. Muži väčšinou preferujú o niečo tvrdšie lôžko, ako ženy.

Řadit podle:

Stredne tvrdé matrace nie sú všetky rovnaké

Pokiaľ zháňate stredne tvrdý matrac, máte u nás asi najširší výber. Môžete si vybrať od najlacnejších sendvičových matracov zo studenej peny, cez strednú triedu pružinových, až po tie najkvalitnejšie - čisto len z prírodných materiálov, bez použitia chemických súčastí a lepidiel. V eshope kvalitni-matrace.eu si ten svoj zaiste vyberie každý. Aj matrac nižšej cenovej kategórie poskytujú dostatočný komfort . Navyše, v ponuke nie sú len klasické matrace rozmeru 90x200, ale vybrať si môžete aj medzi detskými matracmi - s poťahmi s atraktívnymi detskými motívmi.

 

Nie len na stredne tvrdom matraci človek spí

Nelákame vás ale len širokou ponukou stredne tvrdých matracov. K väčšine našich matracov sa vzťahuje akcia - ponuka darčeka zadarmo. Jedná sa napríklad o anatomické vankúše. K iným zase zadarmo obdržíte kvalitnú posteľovú súpravu, ktorá pozostáva z vankúša a periny. Nemusíte sa báť, že by sme sa vás takto snažili nalákať len ku kúpe tých najdrahších zdravotných matracov. Naopak anatomický vankúš je v cene väčšiny lacných stredne tvrdých matracov .

 

Príjemný nákup

Tak čo, zaujali sme vás? Už ste sa dali do vyberania a porovnávania predností penových matracov s tými, ktoré obsahujú konské vlasy? Premýšľate, či sa vám bude spať lepšie na stredne tvrdom sendvičovom matraci, alebo vás zaujala pružinová? Obchod kvalitni-matrace.eu je vám denne k dispozícii, s bohatou ponukou služieb a kvalitných matracov.