PREČO PRÁVE MATRAC MATRACE.sk


1

Sme výrobcami,
nie predajcami

2

Všetky matrace
vyrábame v ČR

3

Všetky poťahy
šijeme v ČR

4

AKCIA 1+1 matrac
ZADARMO !

5

Doprava po ČR a SK
ZADARMO !

6

Vyrobíme akýkoľvek
rozmer matraca

Produkty -> Matrace podľa tvrdosti -> Tvrdé matrace

Tvrdé matrace

Tvrdé matrace sú určené pre milovníkov tvrdého lôžka, alebo pre vyššie váhové kategórie

Řadit podle:

Tvrdé zdravotné matrace

Primeraná tvrdosť matraca je veľmi dôležitá pre váš pohodlný a predovšetkým zdravý spánok. Ideálnou voľbou sú matrace zdravotné. Latexové, penové matrace totiž umožňujú umiestnenie niekoľkých anatomických zón. Tieto maximálne kvalitné matrace u nás kúpite dokonca za polovičnú cenu v ponuke matrace 1 +1 zdarma. Neváhajte využiť náš výpredaj zdravotných tvrdých matracov.

 

Stupeň tvrdosti

Ak vyberáte stupeň tvrdosti matraca, pripravte sa na to, že to nebude len tak. A to je práve výhoda. Nemusíte už totiž dávno vyberať medzi príliš mäkkou a zbytočne tvrdou variantou. Ponúkame toľko možností! Napríklad lacné latexové matrace z pamäťových PUR pien vyrábame vo verzii, ktorá sa vyznačuje rôznym stupňom tvrdosti z oboch strán. Stačí kvalitný matrac otočiť podľa nálady či aktuálneho zdravotného stavu.

 

Tvrdé partnerské matrace

V našich výpredajoch a akciách 1+1 zadarmo narazíte aj na partnerské matrace. Okrem toho, že svoju spálňu vybavíte za polovičnú cenu, vás iste nadchne a poteší fakt, že ich vyrábame v rôznych stupňoch tvrdosti. Respektíve si stačí povedať, kde potrebujete vy alebo partner väčšiu a menšiu oporu tela - teda tvdrdosť lôžka. Dovybavenie penových a latexových matracov anatomickými zónami, ktoré dokážu stimulovať váš krvný obeh po celú dobu spánku, patria k prednostiam, ktorými sa naše matrace vyznačujú a sú neopakovateľné. Recenzie spokojných zákazníkov sú naším dôkazom.

 

Tvrdé matrace na mieru

Väčšina matracov má rozmery 90x200. Pre nás nie je problém vyrobiť tvrdé matrace na mieru. Užite si viac priestoru k spokojnému snívaniu. Alebo si u nás objednajte tvrdý matrac na svoju posteľ či rošt netradičných rozmerov. Naš kvalitný matrac vyrobený na mieru padne ako uliaty. Navyše vám ho dopravíme na miesto určenia úplne zadarmo. Už tak výhodná kúpa sa tak stane ešte lacnejšia a výhodnejšia. Využite akciu na dopravu.