PREČO PRÁVE MATRAC MATRACE.sk


1

Sme výrobcami,
nie predajcami

2

Všetky matrace
vyrábame v ČR

3

Všetky poťahy
šijeme v ČR

4

AKCIA 1+1 matrac
ZADARMO !

5

Doprava po ČR a SK
ZADARMO !

6

Vyrobíme akýkoľvek
rozmer matraca

Produkty -> Matrace -> Zdravotné matrace

Zdravotné matrace

Vyriešte svoj ​​problém s bolesťou chrbta a nespavosťou. Vyrábame české zdravotné matrace najvyššej kvality - za rozumnú cenu a s dopravou zadarmo. Ku každému zdravotnému matracu naviac anatomický vankúš zadarmo!

Řadit podle:


Zdravotné matrace

V zdravom tele zdravý duch. Poznáme to všetci, ale ako to dosiahnuť? Ak už ráno vstaneme oddýchnutí a plní energie, určite bude celý deň o to príjemnejšie a úspešnejší. Práve spánok na zdravotnom matraci je cestou k takému prebudeniu. Zdravotné matrace na mieru Obrovskou výhodou pri zariaďovaní domácností je dnes možnosť kúpiť každý kúsok doslova na mieru. Nie je tomu inak ani v prípade zdravotných matracov. Zvoľte si nielen presné rozmery, ale napríklad aj materiál, ktorý vám najlepšie vyhovuje. Zdravotné matrace sú lacné aj v prípade, že ich objednávate priamo na mieru. Využite napríklad akcia 1+1 zadarmo a ušetrite.


Rozmery zdravotných matracov

Zdravotné alebo ortopedické matrace je možné objednať priamo v rozmeroch, ktoré potrebujete. Matrace na mieru poskytne toľko priestoru na spanie, koľko potrebujete. 90 x 200 , 180 x 200 , 140 x 200 alebo 160 x 200 - takto variabilná je naša ponuka. Dĺžka sa nelíši, zostáva na klasických dvoch metroch. Ak ale chcete dosť priestoru do šírky, stačí si vybrať. Alebo siahnite rovno po dvojlôžku. Myslite aj na svoje deti, rozmery zodpovedajú aj detským lôžkam.

 

Ceny zdravotných matracov

Ak sa obávate, že zdravotné a ortopedické matrace sú príliš drahé, nenechajte sa mýliť. Lacné zdravotné matrace 1+1. Druhú dostanete zdarma. Lacné zdravotné matrace sú ponúkané vo výpredajoch minulých sezón. Cena sa odvíja samozrejme aj od zvoleného materiálu a rozmerov. Ak si doprajete rovno dvojposteľ v šírke 140, 160, 180 centimetrov, počítajte síce s vyššou cenou, rozhodne sa ale nebojte dvojnásobku v porovnaní s matracom bežných rozmeroch 90 x 200 centimetrov.

 

Voľte kvalitu

Zdravotné matrace sa vyrábajú z najmodernejších PUR pamäťových a takzvaných lenivých pien. Umožňujú spánok v príjemnej a predovšetkým v zdravej polohe. S matracmi zabudnete na bolesti chrbta alebo otlačené kĺby. Technológia taštičiek v ktorých sú umiestnené perá a pružiny sú uložené tak, že sa nemajú šancu uvoľniť. Zaisťujú maximálnu odolnosť a dlhoročnú životnosť matracov. Lacné matrace kúpite v akciách, často dostanete dokonca jednu zadarmo.